Za myšlenkou vzniku naší společnosti stojí Petr, který prakticky všechny stupně našeho vzdělávacího systému zaměřil na přírodní vědy. Porozumění krásám a tajům rostlinné říše ho nasměrovalo k tomu, že dlouhou část svého života se pracovně věnoval legislativě o návykových látkách, a pomohl tak vzniku mnohým firmám i výrobcům v této oblasti. Nyní má především na starosti komunikaci s orgány státní správy, a také působí jako největší znalostní guru na konopí a návykové látky obecně.

Petrovou velkou oporou vždy byla a je jeho žena Lucie, která je zároveň i jednatelka naší společnosti. Lucka od útlého věku chová láskyplný vztah k přírodě a bez ní by pravděpodobně společnost Legalized nevznikla. Nyní se věnuje především Public Relation našich výrobků.

Vzniku společnosti předcházely dlouhé večerní debaty s Petrovým bratrem Ondrou a jeho přítelkyní Gabrielou.

Výsledkem bylo, že Ondra, který si spolu s Gabkou nenechá ujít snad žádnou akci typu Konopex, a který ve svém profesním životě je známý spíše jako renomovaný programátor, se teď z velké míry stará, aby na e-shopu všechno hladce klapalo a z Gabky, která se dlouhodobě aktivisticky věnuje dekriminalizaci konopí, se stala druhá jednatelka společnosti. Má tedy na starosti většinu administrativy a komunikace kolem společnosti.

Posledním a neméně důležitým pojicím článkem je Víťa, právník, který už má zkušenosti ze založení několika společností. Je naším cenným rádcem a průvodcem v tomto pro nás neznámém světě.

Díky tomu, že se v oblasti kolem konopí pohybujeme už velmi dlouho, a Petr i na expertní úrovni, měli jsme možnost za svůj život vyzkoušet spoustu konopných výrobků. Málokdy jsme ale byli spokojeni s jejich chutí a kvalitou. Časté naše zkušenosti byly, že vape peny “kopaly” a po potáhnutí zákonitě následoval záchvat kašle, syntetické příchutě nesplňovaly naše očekávání a kapky měly nepříjemnou “chemickou” chuť.

Shodli jsme se, že už nechceme utrácet peníze za něco, z čeho jsme zklamaní. A tak jsme se odhodlali ukázat Vám a představit, co jsou podle nás opravdu kvalitní výrobky, jak co do chuti, tak do kvality. Zaručujeme se, že jsou vyčištěny opravdu od všech nežádoucích látek, těžkých kovů, které se do rostliny mohou dostat například z půdy. Můžeme také zaručit, že v České republice není žádný jiný výrobce, který by tohoto byl schopen.

Máme opravdu ohromnou radost, že se nám podařilo docílit takového výsledku a rádi bychom se podělili o tuto radost s vámi. Nejsme žádná „masovka“ nebo zahraniční korporát. Jsme lidé jako vy. Jsme LEGALIZED.

close

Přihlaste se k odběru newsletteru.