1. Pečlivý výběr dodavatelů rostlin

Přinášíme Vám tradiční sílu přírody zpracovanou moderní technologií. A do výroby si nevezmeme hned tak něco. Každý náš dodavatel surovin je zároveň přímo i pěstitel. Vybíráme dodavatele napříč celou Evropou, takže Vám v našich výrobcích přinášíme třeba sílu španělského slunce, energii Středozemního moře nebo třeba doušek balkánské drsnosti.

2. Testování a čištění

Suroviny testujeme na přístrojích schopných detekovat nečistotu až v miliontině gramu! Poté ji přečistíme, abychom z ní vytáhli veškeré špatné látky. Konopná pryskyřice totiž velmi ráda nasává toxiny z půdy; vůbec konopí je velmi slibná rostlina v tomto směru. Bohužel díky této vlastnosti je třeba každý extrakt přečistit. A v tomto se právě lišíme od jiných výrobců; pouze několik málo společností má znalosti a přístroje, aby surovinu očistili, a přitom nepoškodili její blahodárný potenciál.

3. Certifikovaný proces výroby

Ačkoliv jsme zastánci maximální přírodní linie, laboratoř je držitelem řady certifikátů. Kromě naprosté nutnosti – certifikátu HACCP a další samozřejmostí mezi laboratořemi – certifikátem ISO, na ni bedlivě dohlíží také Český Institut pro akreditaci (držitelé certifikátu ČIA) a dokonce pracujeme na takové úrovni, že my sami můžeme kontrolovat kvalitu léčiv jiných výrobců(držitelé certifikátu GMP léčiv – kontrolní laboratoře).

4. Praxe a dlouholeté zkušenosti

Znalosti jsou důležité, ale stejně důležitá je i praxe v oboru. Zpracovávání rostlin konopí se naše laboratoř věnuje už skoro 10 let a patří mezi jedny z prvních držitelů povolení k extrakci rostlin konopí v ČR. I díky tomu jsou naše výrobky nejen naprosto superkvalitní, ale jejich složení je vymazlené léty zkoušení, hraní si se složením poměrů ingrediencí a neustálého bádání.

5. Dochucováno pouze přírodními extrakty

V naší nabídce nikdy neobjevíte obskurní příchutě typu tropického ovoce nebo modrého jablka, z něhož chemie a umělotina jen cáká. Používáme pouze takové příchutě, které lze vytáhnout z bobulí jahod či borůvky nebo kůry pomeranče. Metody extrakce používáme natolik citlivé, že ve výrobcích máme zachovány i vitamíny a samozřejmě i jiné důležité látky.

6. Bezpečné a v mezích zákona

Na trh nepustíme nic, o čem si nejsme stoprocentně jisti, že našim zákazníkům neuškodí. A to ani složením, ani samotným nákupem. Naše výrobky vždy totiž splňují zákonné podmínky. Neprodáváme přípravky s obsahem návykových látek! Ačkoliv takto kontrolované látky naše výrobky obsahují, vždy se v nich vyskytují ve více než bezpečném množství a takovém složení, aby nikdy nemohly mít psychoaktivní vlastnosti.

7. Doprava a logistika

O naše výrobky se staráme, i když opustí bránu výrobny. Víme, že striktní dodržování podmínek při dopravě je stejně důležité, jako samotná výroba. Našim dopravcům pravidelně zdůrazňujeme, že je jim svěřena křehké a vzácné zboží, které může předávat dál radost a zdraví jen, pokud jej zákazník příjme naprosto nepoškozené. S přepravci, kteří toto jednoduché, ale nepominutelné pravidlo nedodržují, už více nespolupracujeme.

close

Přihlaste se k odběru newsletteru.